ОВАА ЖЕНА ИМА ДВЕ ВАГИНИ! Едната и служи за работа, а другата за уживање!

25 март, 2021
сес

Поради оваа ретка состојба, таа беше во центарот на вниманието уште од рана возраст, а подоцна следеа многу непристојни понуди од мажи … Бидејќи овој вид на „внимание“ не и пречеше, Евелин реши да направи придружба подоцна.

Ми одговараше да бидам сексуална работничка. Користев едната вагина за работа, а другата, што повеќе ми се допаѓаше за мојот личен живот – се шегува Евелин, која денес е вистинска starвезда на Инстаграм.

Како што вели, во почетокот била малку срамежлива за својата состојба, пред се поради реакцијата на „клиентите“.

Се случи да помислат дека го сменив полот и дека има „грешка“. Некои дури се однесувале како гинеколози, па детално ја испитале состојбата „таму долу“ – рече Евелин.

Иако е многу отворена, Евелин никогаш не го покажува овој дел од своето тело на социјалните мрежи, но зборува за тоа како изгледа животот со две вагини. Медицината сè уште нема прецизно објаснување зошто понекогаш се случуваат вакви „аномалии“. Она што е познато е дека на таквите жени им е крајно тешко да забременат и да добијат дете. Предвремено породување исто така не е невообичаено.

Сепак, Евелин успеа да остане бремена и за пет месеци треба да стане мајка на момче. Патем, ова не е нејзина прва бременост. Пред неколку години, таа мораше да ја прекине бременоста, бидејќи на ултразвукот беа забележани неколку ембриони одеднаш, што нејзиното тело не можеше да ги изнесе.

Поради двете матки и вагината, единственото решение е царски рез. Прво, и двете нејзини матки се многу мали и не можат да носат голем фетус. И второ, меѓу нив има многу тенок ѕид од ткиво, така што во случај на природно породување, внатрешните органи можат да бидат оштетени.

Инаку, Евелин одамна се откажа од работата придружна дама, што ја работи веќе осум години, но не престанува да заработува од својата „специфичност“. Сега објавува многу смели фотографии на специјализирани платформи (понекогаш заедно со својата партнерка) и воопшто не се срами!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris