КОГА ИМАТЕ МНОГУ ПАРИ, А НЕМАТЕ ЧУВСТВО ЗА МОДА, ТОА ИЗГЛЕДА ВАКА: Сите зачудено ја гледаа пејачката! (ФОТО)

1 септември, 2021
257211_bebereksa_ls

Одамна не сме виделе толку лош стајлинг

Пејачката со албанско потекло, Бебе Реџа, се појави на модната ревија организирана од славните Доменико Долче и Стефано Габана во многу необичен стајлинг и предизвика лавина негативни коментари.

За оваа пригода, таа избра тесен фустан со змиски принт, со изразено деколте. Целиот стајлинг го заокружи со црвени сандали и, во најмала рака, чуден избор на фризура.

Модните критичари воопшто не беа воодушевени од целокупниот изглед, но ниту нејзините обожаватели, па негативните коментари само доаѓаа.

Bebe Reksa

„На ваков настан не доаѓаш во вакво издание“, „Немаше полошо стилизирана жена синоќа“, „Под итно нека го смени фризерот“, меѓу другото можеше да се прочита на социјалните мрежи.

Bebe Reksa
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi