МОДЕРНИ И НЕВЕРОЈАТНО ТРЕНДИ: 6 фотографии кои се доказ дека никој не носеше очила за сонце подобро од Лејди Ди!

30 јули, 2021
255029_profimedia0476857509_ls

Иако често зборуваме за стилот на принцезата Дијана, главно за гардеробата и изборот на чанти, сфативме дека неправедно занемаривме еден додаток кој е многу важен во секој стајлинг, а тоа се очила за сонце.

„Принцезата на народот“, како што многумина ја нарекуваа, усвои модерен поп -стил во раните осумдесетти години кога носеше модел авијатичар. Ги носеше кога се облекуваше лежерно, но и кога беше елегантно стилизирана. Во деведесеттите години на минатиот век, таа носеше тркалезни модели, но и класични со црна рамка.

Нејзиниот летен стил е еден вид инспирација на која се враќаме кога немаме повеќе идеи, а сега ви носиме фотографии од Лејди Ди со очила кои би биле модерни и денес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi