Недозволиво или одлично? Сара Џесика Паркер во ЕФТИН ФУСТАН за која не сме сигурни дека Кери Бредшо би ја носела со задоволство

31 јули, 2021
315919_2443393-profimedia0586057624-ls_ff

Иако сме навикнати да ја гледаме во дизајнерски, скапи парчиња, овој пат Кери Бредшо не изненади: позитивно или негативно, проценете сами, бидејќи мислењата се поделени!

Сите што ја гледаа познатата серија Сексот и градот знаат многу добро дека главната актерка Кери Бредшо, која ја игра Сара Џесика Паркер, секогаш била маестрално стилизирана. Од скапа облека до уште поскапи дизајнерски чевли, Кери беше главниот трендсетер, кој ги донесе сите модни цаки од малите екрани во реалност.

Токму овој факт ги изненади многу обожаватели на Кери и Сара Џесика кога го видоа нејзиниот последен стајлинг од снимањето на продолжението на серијата „And Just Like That“.

<p>Mada smo navikli da je viđamo u dizajnerskim, skupim komadima,<strong> Keri Bredšo</strong> nas je ovog puta iznenadila: pozitivno ili negativno, procenite sami, jer mišljenja su podeljena!</p>
<p>Mada smo navikli da je viđamo u dizajnerskim, skupim komadima,<strong> Keri Bredšo</strong> nas je ovog puta iznenadila: pozitivno ili negativno, procenite sami, jer mišljenja su podeljena!</p>

Сара Џесика Паркер уште еднаш прошета по улиците на Њујорк, и како што беше откриено на профилот на Инстаграм кој се занимава со облека од снимањето на серијата, таа носеше многу прифатливо и ефтино парче облека од брендот Forever 21.

Тоа е бренд што можат да си го дозволат и жените од оваа наша област, и често нивната понуда вклучува фустани кои чинат околу дваесет долари или помалку од 1000 денари.

<p>Mada smo navikli da je viđamo u dizajnerskim, skupim komadima,<strong> Keri Bredšo</strong> nas je ovog puta iznenadila: pozitivno ili negativno, procenite sami, jer mišljenja su podeljena!</p>

Кери носеше макси фустан со шара со прерамки, а стајлингот го направи уште поефикасен земајќи парче облека под фустанот што мора да го имате во плакарот – сина кошула.

Заедно со нив, таа носеше и (некогаш популарни, па омразени, денес суперпопуларни) сандали со платформа Lena Non Stop Disco, потпишани од Тери де Хавиленд, кои чинеа 275 долари. Се чини дека најскапиот додаток е торбата Gucci x Balenciaga.

Невообичаено беше за љубителите на модата да ја видат Кери во „ефтин“ фустан од популарна американска марка, па многумина беа незадоволни коментирајќи дека вистинската Кери никогаш нема да го облече ова.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi