ПОЗНАТА МАНЕКЕНКА ВО КРЕАЦИЈА СТАРА 25 ГОДИНИ! Сите се воодушевени од тоа како изгледа!

3 октомври, 2021
277973_ona2_f

Иако досега имавме можност да ја видиме во разни комбинации, со фустанот што го носеше по повод отворањето на изложба, манекенката Ирина Шајк остави многумина без зборови.

Многумина се согласуваат дека 35-годишната манекенка изгледа беспрекорно. Кројот на тесниот фустан со исклучително длабоко деколте наликува на опашка на сирена.

Целосно покриен со светки во комбинација на црна, сребрена, кафеава, зелена, златна и сина боја, фустанот остави малку на имагинацијата.

Оваа креација е стара речиси 25 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris