Ријана ја најавува новата сезона во знак на романтични пастели

22 март, 2021
images-2020-04-pxl-ipa-031219-27021406_lflY8qR

Познатата пејачка прошета пред некој ден во комплет во бои на сладолед што ќе владеат оваа пролет, не само на костуми и лесни палта, туку и модни додатоци како чанти.

Ријана има и романтична страна на нејзиниот стил, а тоа го покажа со една од поновите модни комбинации.

Пејачката сака пастели, првенствено бои инспирирани од ведро небо и сладолед од јагоди.

Во нејзината гардероба има многу деликатни нијанси, а таа ги носи не само во лежерни, туку и повеќе празнични прилики.

Нежните тонови се дел од пролетните стилови, а стилистите и дизајнерите ги предлагаат од глава до пети.

Познатите пастели се различни нијанси на сладолед, од ф’стаци до кајсии и романтични јагоди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris