Саманта Џонс е кралица на модата: Без овие парчиња облека таа не би била она што е! (ФОТО)

23 јануари, 2021
семи

Веста за продолжението на серијата „Сексот и градот“ предизвика нов бран на 1бов и обожавање кон ликот и делото на Ким Катрал – што, на наше огромно жалење, нема да се појави во новите епизоди.

Саманта Џонс е пример за независност и храброст, а нејзината гардероба е во согласност со тоа: црвена од глава до пети, исечоци на стратешки места, чизми во пастелни бои – понекогаш сите заедно.

„Ако бев загрижена за тоа што мисли секоја кучка во Њујорк за мене, не би ја напуштил куќата. Оваа реченица на Саманта практично ги сумира сите нејзини комбинации.

Да се потсетиме на нејзините култни комбинации.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris