САМО РИЈАНА МОЖЕ ДА ГО ПРАВИ ТОА! Светот никогаш не видел ваква КОМБИНАЦИЈА! Како само се сети на тоа? (ФОТО)

8 март, 2021
ррири

Последните недели во фокусот на странските шоубиз медиуми е романсата помеѓу Ријана и раперот A$AP Rocky, а фотографите ја „уловија“ поп-sвездата само додека на вечера со нејзиното момче.

Таа се појави во целосно невообичаено издание, а меѓу другото спои и потпетици и гломазна скијачка јакна. Многумина се збунети од овој „извртен“ моден израз, но пејачката сепак вели дека таа е „кралица на стилот“ и колку одлично изгледа.

Rijana

Ријана (32) и популарниот рапер се познаваат многу години, но тие се добри пријатели само подолго време. Пред седум години, таа се појави во спотот за неговиот хит сингл „Fashion Kill“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi