СЕ ВРАЌА МОДАТА, КЛАСИЧНИТЕ ПАРЧИЊА ОБЛЕКА НЕ ИЗЛЕГУВААТ ОД МОДА: 5 есенски трендови кои веќе ги имаме во нашиот плакар! (ФОТО)

10 септември, 2021
257823_241422594-537223964026318-8719819897367691089-n_ls

Есента сѐ уште не започна официјално, но нашите срца (и нашите плакари) веќе ја прифатија најдобрата сезона во годината.

Со промената на бојата на лисјата и благиот пад на температурата, доаѓа нова сезона полна со свежи трендови, подготвена да ги додаде во нашиот моден арсенал.

Бидејќи трендовите, од сезона во сезона, доаѓаат и си одат, секогаш е тешко да одлучите на кои сакате да ги потрошите (вашите тешко заработени) пари – особено затоа што некои нема да траат до пролет. За среќа, веројатно веќе имате некои од модните трендови оваа сезона во вашите гардеробери и се молите да ги носите оваа есен.

Без разлика дали станува збор за парче облека што виси на закачалка од минатата година или некоја стара работа закопана во дното на плакарот, време е да ги освежите и добро да ја искористите оваа есен + ќе изгледа како да имате нова модерна работа на себе.

Значи, дали сте подготвени за тековните трендови, но не и за кликнување „додај во кошничка“? Затоа ви ги носиме нашите 5 омилени есенски парчиња облека што веројатно веќе ги имате во вашиот плакар.

Безвременски блејзери (и други машки парчиња)

Задебелени бои

Cutout парчиња

Плисирани здолништа

Меко плетиво

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi