СИТЕ промени одлично и прилегаат: Ксенија Кнежевиќ изненади со нова боја на косата

20 август, 2021
326410_ksenia-knezevic_ff

На својот Инстаграм профил, таа се пофали со својата нова боја на коса и ги воодушеви сите нејзини следбеници

Пејачката и членка на групата „Ураган“ Ксенија Кнежевиќ на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која ја смени бојата на косата за неколку нијанси.

Да се потсетиме, кога пејачката се појави на јавната сцена, имаше руса коса, додека неодамна, пред изборот за песна на Евровизија, ја смени бојата во портокалова. Меѓутоа, сега одлучи малку да ја затемни, па нејзината нијанса сега повеќе „влече“ на кафеаво.

На фотографијата на која во фокус е нејзината прекршената фризура, се гледа синиот топ со портокалови и црни детали.

Неодамна на „ТикТок“ се појави информација дека Ксенија направила кратка пауза со настапи бидејќи настинала, но се чини дека се е во ред бидејќи повторно е активна на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi