Викторија Бекам ги облече најмодерните панталони оваа есен: Дали ве освоија и вас?

14 октомври, 2021
9c0e42ead6cbe7964255fc574d6a2b0ac29a37c8

Широките ногавици неодамна се вратија и целосно ги освоија жените ширум светот. Веднаш потоа следеше тренд што го заборавивме, а тоа се панталони ѕвонарки, кои беа незамисливи да не се носат на крајот на 20 век.

Жените убаво ги прифатија, а една од нив е успешната модна дизајнерка Викторија Бекам.

Викторија е голем обожавател на класичната мода и безвременските парчиња, па во нејзината гардероба дефинитивно имаше ногавици во форма на ѕвонче.

Викторија Бекам гостуваше во утринската програма „Добро утро Америка“ и го донесе овој модел, но на поинаков начин од она што сме навикнати да го гледаме на неа.

Дизајнерката излезе од рамката на темни бои што ја носеше долго време и сега носи жолти ѕвонарки во комбинација со портокалова блуза.

Викторија во последно време е склона кон експерименти со модата, ја гледаме во шарени дизајни и сет навидум некомпатибилни бои.

Дали ѕвонарките ве освоија и оваа есен?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris