ВИКТОРИЈА БЕКАМ го претстави фустанот кој ќе го носиме преку летото: Веќе го обожуваме!

16 јуни, 2021
e25ed70752cd0bdefc9484a5fe1d75ad1bc88d98

Поранешната пејачка и долгогодишен моден дизајнер, Викторија Бекам ги диктира модните трендови, а жените ширум светот го следат она што го подготвува за секоја претстојна сезона.

Нејзиниот стил не се менува, класиката ја рефлектира најдобро и тоа е она што ѝ одговара. Колекциите секако се дел од нејзината личност, а концизноста најдобро ги опишува.

Летната сезона ја опиша како флуидна и слободна, што ги рефлектира моделите што ги направила.

Долгите фустани се едни од најомилените трендови ова лето, па ќе ги видиме низ градот, не само на плажите. Ние сме слободни и растоварени во нив. Викторија Бекам ги вклучи во најновата колекција, тие паѓаат слободно, не се тесни, туку лелеави, но не и здодевни и со отворен грб чуваат доза на љубопитност.

Пудра розовата најмногу одговара на потемнет тен, па затоа е дел од летната гардероба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi