Забрзајте го метаболизмот и отстранете пет килограми масни наслаги од стомакот за еден месец!

26 февруари, 2021
Screenshot_6

Масните наслаги на стомакот често се јавуваат поради бавниот метаболизам и т.н. „Мрзливи црева“ кои спречуваат согорување на маснотии и елиминирање на токсините.

За да го забрзате празнењето наместо појадок, пробајте го овој рецепт.

Вечерта ставете шест сливи со 100 милилитри зовриена вода. Покријте и оставете да отстои десет минути.

Во меѓувреме, истурете две лажици овесна каша, лажичка мелено семе од лен и лажичка какао во прав во сад.

Истурете 300 милилитри кефир и добро измешајте. Ситно исецкајте ги сливите и додадете во претходната смеса, па ставете го коктелот во фрижидер преку ноќ и изедете го на празен стомак наутро.

Еден месец по консумирање на овој пијалок пијалок, може да изгубите до пет килограми, со акцент на абдоминалната област.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi