ЗОШТО СЕКОЈА ЖЕНА МОРА ДА ГО ИМА ОВА ПАРЧЕ ВО СВОЈОТ ОРМАР: Пругасти кошули кои може да ги комбинирате со се!

19 август, 2021
256207_33994350-2057911617831088-7287998419669352448-n_ls

Едноставноста на белите и сините ленти е привлечна за многумина, а неговата разноврсност е најчестата причина зошто ќе посегнеме по нашиот омилен модел. Редови на ретки или дебели или тенки бели и сини ленти лесно ќе се вклопат во секоја гардероба, во секоја прилика и во секоја комбинација.

На крајот на сезоната, кошулата со пруги ќе се истакне како совршено парче облека за враќање во градот и за почеток на есенската гардероба.

Есенската сезона ни носи продолжение на трендот на кошули со пруги. Откако беше објавено од луксузни модни куќи и дизајнери, овој тренд го следеа оние попристапни брендови кои понудија мноштво варијации на темата на кошулата со пруги во нивните први колекции. Од вечниот атрактивен модел кој комбинира класичен крој и комбинација од сино -бели ленти до тренди издание со акцент на интересни ракави или во крпеница.

Како ќе го носиме во наредните недели и месеци?

Во комбинација со елегантни миди здолништа и панталони, кошулата со пруги ќе биде совршен избор за враќање во канцеларија, додека дома ќе носиме обични модели со преголеми димензии – во комбинација со хеланки или спортски панталони. Едноставноста на кошулата со пруги ќе изгледа одлично во комбинација со сите бои, додека во комбинација со други дизајни како што се цветни и животински дизајни, ќе создаде многу ефикасен изглед за секоја пригода.

Еве како вакви кошули носат познати инфлуенсери …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi