Popara.mk ќе Ви понуди маркетинг решенија според Вашите потреби и буџет за закупување на банер позиција, со минимално траење од една недела.
На Popara.mk се објавуваат рекламни содржини со кои нема да се дозволи огласување забрането со закон.
Во прилог се следните маркетинг решенија на банер позициите кои можете да ги закупите, со соодветните димензии.

За дополнителни прашања Ве молиме контактирајте не на marketing@popara.mk

Позиција Банер Димензии Цена/неделно
1 Банер 1  980x100px 350 €
2 Банер 2  300x250px 500 €
3 Банер 3  660x100px 450 €
4 Банер 4  300x250px 400 €
5 Банер 5  660x100px 350 €
6 Банер 6  660x100px 300 €
7 Банер 7  660x100px 250 €
8 Банер 8  300x250px 300 €
9 Банер 9  144x200px 100 €
9a Банер 9a  144x200px 120 €
10 Банер 10  660x100px 200 €
F Floating банер 900 €
T Takeover банер 1000x750px 1200 €
Износите се без ДДВ од 18%
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris