Denise Richards е во врска со басистот на “Motley Crue“, Nikki Sixx

19 декември, 20100
Denise-Richards-14

По се изгледа дека убавата глумица не може да им одолее на лошите момчиња.По разводот со проблематичниот холивудски актер Charlie Sheen, актерката ја започна врската со гитаристот Richie Sambora од познатата “havy metal “група “Bon Jovi“ , поради оваа врска таа го прекина пријателството со својата дологогодишна пријателка и поранешна сопруга на Richie Sambora , Heather Locklear. Denise и Nikki деновиве се видени како ручаат во еден познат ресторан во Калифорнија, тие биле видно расположени и цело време шепотеле и се смееле.
Близок пријател на двојката вели дека тие се соседи веќе подолго време и дека имаат многу заеднички работи кои сакаат да си ги кажат и споделат. Nikki Sixx е поранешен зависник од хероин, зад него има два пропаднати брака. Последниот пропаднат брак му е со познатата “tattoo – artist“ девојка Kat Von D.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi