Lily Allen повторно насмеана

15 ноември, 20100

“Денес јас се насмевнав за прв пат по подолго време”, им напиша Lily Allen на своите фанови со кои разговара преку Twitter . Неодамна таа ја доживеа најголемата загуба. По шест месеци бременост, го загуби бебето, а потоа доби сепса. Таа помина некое време во болница во тешка емоционална состојба. За среќа ја имаше сета поддршка од нејзиното момче Sam Cooper.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi