Најпродаваните производи во Северна Кореја

29 декември, 2010
nk products

Во Северна Кореја најпродаваните производи се тесните фармерки, порно филмовите и човечкиот измет. Еден професор изјавил, тоа се производи кои се купуваат како топли колачи. Тесните фармерки сега секоја жена сака да ги носи, тие ја сменија модата кај нас, додал професорот Ким. Во Северна Кореја бидејќи има недостаток на вештачко ѓубриво, во продавниците почна да се продава човечкиот измет која ја има улогата на замена за вештачко ѓубриво. И порно филмовите се третиот најпродаван производ во Северна Кореја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris