6 декември, 2019

Радио

Порно филмoт во кој Сталоне ја има главната улога, всушност, оригиналната 35-милиметарска лента, е продадена на аукција и тоа по цена од 412.000 долари. Легендарниот актер, познат на јавноста како акционен херој, за два дена снимање на порно фимот заработил само 200 долари. Филмот е снимен пред 40 години, кога актерот беше 24 години.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Кариерата на Сталоне започнала со хонорар од 200$
Горе