Кариерата на Сталоне започнала со хонорар од 200$

25 ноември, 20100

Порно филмoт во кој Сталоне ја има главната улога, всушност, оригиналната 35-милиметарска лента, е продадена на аукција и тоа по цена од 412.000 долари. Легендарниот актер, познат на јавноста како акционен херој, за два дена снимање на порно фимот заработил само 200 долари. Филмот е снимен пред 40 години, кога актерот беше 24 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma