Парис Хилтон прегази папарацо

30 септември, 2010

Една од најконтроверзните личности во шоубизнисот повторно се најде во средина на скандал, кога заедно со своето ново момче со кола удриле во еден папарацо. Наслденичката на империјата Хилтон и нејзиното момче се враќале од вечерата од еден ресторан и не поминаа незабележано од страна на папараците. Во гужвата која се создала парот со автомобилот удрил еден од папраците, но тоа не ги загрижи премногу бидејќи по ударот тие се смееле.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi