Парис Хилтон прегази папарацо

30 септември, 20100

Една од најконтроверзните личности во шоубизнисот повторно се најде во средина на скандал, кога заедно со своето ново момче со кола удриле во еден папарацо. Наслденичката на империјата Хилтон и нејзиното момче се враќале од вечерата од еден ресторан и не поминаа незабележано од страна на папараците. Во гужвата која се создала парот со автомобилот удрил еден од папраците, но тоа не ги загрижи премногу бидејќи по ударот тие се смееле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi