“Плетенки” тренд кај светските мегаѕвезди! Личат како партизанки од филмовите на Бранко Булајиќ во минатиот век :)

23 јули, 20110
rihanna pletenka

Модните трендови ги наложуваат плетенките во коса за ова лето. И познатите нормално верно ги следат овие трендови.

Од уредни и долги плетенки, па се до “несредени” и опуштени. Вака изгледаат познатите жени од Холивуд, со плетенка во својата коса.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit