“Војна на ѕвездите” ова го немате видено до сега!

27 јули, 20110
star wars

Погледајте ги сцените од легендарниот филм “Војна на ѕвездите” кои не биле објавени никогаш!

Ова е само една минута од она што следи во септември. Режисерот Џорџ Лукас има 40 часовен необјавен материјал. Тој реши и тоа да и м го покаже на своите фанови.

Цедињата ќе бидат пуштени во продажба на 12 септември.

Во моментов имаме една минута, но е доволно добра за да ве натера да го погледнете целиот материјал.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi