„Избањајте се“ на 10-те најлуди начини! :)

10 ноември, 20110
03

Скроз откачени варијанти на „капење“ , но по овие фотографии може да забележите дека луѓето уживаат во истите…

1. Капење во глина

2. Капење во петролеум

3. Капење во вино

4. Капење во кари

5. Капење во пиво

6. Капење во црн кал

7. Млечно капење

8. Чоколадно капење

9. Капење со крем

10. Капење со патлиџани

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş