„Неки то воле вруче“ – секси шорцеви на секси „девојчици“ :)

22 август, 20110
poznati vo shorcevi

Сите го сакаат летото, мажите особено, бидејќи тогаш девојките се облекуваат во мини здолништа и „жешки“ шорцеви.

Девојките пак уживаат да привлекуваат внимание и погледи од мажите, па затоа кратките тексас шорцеви ги комбинираат со тесни маици.

Погледнете ги познатите девојки во нивните „жешки“ шорцеви!

 

Kourtney Kardashian

 

Stacy Keibler

 

Blake Lively

 

Jessica Simpson

 

Alessandra Ambrosia

 

Ashley Greene

 

Halle Berry

 

Hilary Duff

 

Kendall и Kylie Jenner
Rachel Bilson

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi