101 најсекси модели кои ќе го „дрмаат“ светот во блиска иднина! XVII дел

27 октомври, 20110
mmmmmm

37. Paula Garber – млад модел со шпанско потекло, кое се појавува во бројни магазини и списанија во нејзината земја, иако во Америка не е многу позната.

36. Zita Galgociova – родена на 21 април 1986 во Словачка, модел кој начесто се појавува за модните куќи кои проиведуваат долна облека.

35. Luli Fernandez – модел, актерка, водителка и скејтерка. Поранешна девојка на Мик Џегер. Таа има 22 години, има шпанско потекло, а работи во Европа и САД.

34. Ana Fernandez – шпанска актерка која се појави на насловната на шпанското издание на FHM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi