101 најсекси модели кои ќе го „дрмаат“ светот во блиска иднина! XVIII дел

28 октомври, 20110
ooooooooooooooo

33. Olga Farmakiгрчки модел кој се има појавено на многу насловни страници од познати магазини и списанија за мажи.

32. Lonneke Engel –убавиот модел од Холандија кого го споредуваат со Меган Фокс и Анџелина Џоли. Најчесто работи модните куќи кои произведуваат костими за капење и долна облека.

31. Klaudia El Dursi модел од Полска, која ќе ја најдете само во модните едиторијали за долна облека.

30. Lucia Dvorská – модел од Словачка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma