Боки 13 повторно на “пластика”!!

20 јули, 20110
boki

Боки се навлече на пластични операции. Некако му тргна. Најпрво стави силикони во устата, па направи липосукција на подбрадокот, а сега направи корекција на јаболчниците.

Тој оваа интервенција ја направил на една престижна клиника на Дедиње. Се зборува дека тој ги направил сите овие корекции само зарди престојниот концерт во Охрид.

Да, направив корекција на устата, подбрадокот и сега на јаболчниците. Да не ја имав оваа професија немаше да ги направам, но ете сега имаше потреба од тоа. И ова не е трајна корекција. Инаку ова се привремени корекции, супстанците се губат по шест месеци, значи јас не направив трајни корекции, изјавил Боки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit