Бомба во Хрватска! Ќе тагува Балкан! Севе “је у другом стању”:)

4 август, 20110
severina_milan

Севе ја кажа среќната вест за магазинот Глорија. Таа изјавила дека едвај дочекала да поминат три месеци за да ја соопшти среќната вест дека е трудна. Оваа вест ги израдувала и неа и српскиот бизнисмен  Милан Поповиќ, кој за прв пат ќе стане татко.

Чудно е што таа пред неколку дена го објави најновиот видео запис за песната “Бред Пит”, каде сите кои ја видоа и завидуваа на убавата линија и тенкиот струк.

Тие изјавиле дека ќе живеат во Сплит, а за свадба не размислуваат сеуште.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi