Браво бе Гогице, уште “само” неколку пластични операции и иста Анџелина Џоли:)))

22 октомври, 20110
goca-trzan

Гоца Тржан поминала два дена во ромската населба во Белград.

Оваа посета на Гоца оставила длабока трага и и ја зголемило желбата да им помага на оние кои живеат во сиромаштија и беда. Таа се трудела барем овие два дена да им го разубави животот на децата… се дружела со нив, пеела, играла, ручала и вечерала во нивните домови…

“По два дена живот во помската населба ги предизвикувам сите оние кои мислат дека животот им е тежок, да дојдат тука и да поминат еден ден со моите нови пријатели”, порачува Гоца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma