Џастин Бибер „швалер“ од млади години! Ја изневерил Селена! :)

22 октомври, 20110
gvbffgf

Младиот пејач и манекенката Макарена Лемос вечерале во ист ресторан во Аргентина. Наводно парот бил виден во близина на хотелската соба на манекенката, а други извори тврдат и дека се бакнале.

Популарната тинејџерска сензација Џастин Бибер, наводно ја бакнувал 19 годишната манекенка. Но 17 годишниот Бибер ги демантирал овие гласини.

Русокосата манекнка пак, потврдила дека тие вечерале во ист ресторан во Буенос Аирес. Тој ја забелеал и пришол и почнал да и дели комплименти за нејзината убавина. Таа му се заблагодарила за убавите зборови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş