Џастин ќе го заигра “Валканиот танц”?

10 август, 20110
justin_timberlake_dancing

Наследникот на Патрик Свејзи во римејкот на “Dirty Dancing” најверојатно ќе биде Џастин Тимберлејк. Оваа шпекулација излезе од тесниот круг на пријатели на продуцентите на филмот.

Но, сеуште не е дефинирано кој ќе ја добие улогата на Џони Кесл. Како можни кандидати се најавуваат и британскиот танчер Дерек Хоу, кој се прослави на Танцот со ѕвездите каде играше со Шерил Кол.

Освен него многумина сметаат дека Џастин Бибер одлично би се снашол со оваа улога. Но, продуцентите сега за сега навиваат за Џастин Тимберлејк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi