Џоан Колинс – поради претесен фустан во болница

9 март, 20110
Joanie

Легендата од познатиот серијал “Династија“, Џоан Колинс била хоспитализирана поради  нејзиниот претесен фустан. На забавата која била организирана од магазинот Vanity Fair, по доделувањето на Оскарите, Џоан Колинс се почуствувала слабо и неможела да земе воздух. Нејзиниот сопруг повикал брза помош, и дискретно ја изнел низ задниот влез од хотелот. Џоан изјавила дека имала вртоглавици. Во болница установиле дека таа е сосема добро и ја пуштиле дома. Утре дента актерката изјавила, “вистината е, дека донесов погрешна одлука и носев претесен фустан“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi