Џулија Робертс има “купачи костим” како покојната ми баба :) Бог да ја прости!

18 август, 20110
Julia-Roberts

Изгледа дека холивудските актери оваа година се „намерачиле“ на Хаваи. По Риси Витерспун и Џенифер Анистон, папараците ја уловиле и Џулија Робертс на убавите песочни плажи.

Робертс направила одличен избор на бикини, темно сини со тропски дезени кои одлично прилегаат на нејзината фигура. Таа носела и бело фустанче и голема сламена шапка за да се скрие од сонцето, но и од папараците.

Холивудската актерка на одмор заминала со својот сопругот Дени Модер и нејзините деца. Џулија, уживај и за нас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit