Футуристичен хотел наречен „Дворец на музиката“

11 ноември, 20110
3

Овој хотел сигурно е рај за сите оние што ја сакаат музиката! Nhow е целосно посветен на музиката и модерниот начин на живот. Тој е првиот хотел во Европа со професионално студио за гостите, а рум сервис менито вклучува и музички инструменти.

На гостите им се предлага разнообразие, можат да бираат сина, сива или розова соба на цена од 170 евра. Интериорот е дело на Карим Рашид, а хотелот се наоѓа во Берлин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi