Гоца Тржан има конкуренција :) Ана Николич се “клецка” поредовно :)

19 август, 20110
ana-nikolic

Познатата пејачка признала дека била во врска со својот колега кој веќе оженет  и тоа пред неколку месеци!

Ана Николич ја шокираше јавноста со изјавата дека била љубовница на еден ос своите оженети колеги! Иако не сакала да го именува, ние дознаваме дека се работи за фолк пејачот А.П. со кој Ана пред неколку месеци имаше афера. Ана ги потврдува овие сомнежи:

-Точно е дека бев во врска со оженет човек, кој е воедно мој колега. Па знаете ли од кога е оваа афера? Дури сега откривате?! – иронично изјавува Ана Николич и иако не ја демантираше изјавата, не открива за кого се работи. Пејачката во интервјуто признава дека не планира да се откаже од алкохолот и покрај фактот дека кога е под дејство на алкохол, завршува или по весници или во затвор!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi