Гоца Тржан се “лупала” со “шиткач” на виски во Србија!!

15 јули, 20110
gocatrzan

Гоца Тржан деновиве и официјално се раведува. Причина е нејзиното “ку.вање” со продавач на познато виски низ Српските кафеани. Наводно ја почнале врската кога, дотичниот Марко Лакичевиќ ја однел дотичната кала..ура, на “визита” во Шкотска.

Гоца, Јелена Томашевиќ и Иван Ивановиќ, кој беше прво “обвинетиот”, дека ја клецкал нашава Гоца, заедно со клецкачот на Тржан, одлично си се “забавувале” низа Шкотските кафеани, а богами и хотелските соби.

След това, што би рекле Бугарите со јазична грешка, Тржанка си го заспивала “детето” Марко, многу често во неговиот стан на Видиковац во Белград.

Иии “мажот си ја фатил жива” иии “ пукна тиквата”!. Тоа е тоа. Сега Гоца може слободно и без обврски да се “лупа” кај стигне!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit