Harrison Ford сака да си го купи коњот со кого глуми во “Cowboys and Aliens”

27 април, 20110
cowboys_and_aliens_ford

Harrison Ford изгледа премногу се зближил со својот партнер од најновиот филм “Cowboys and Aliens”. Тој побарал да го купи коњот и да го чува на својот имот. Harrison во филмот е каубој кој како свој најверен пријател го има, нормално коњот.

Јас сум многу среќен кога сум со тој коњ, а и тој е прилично среќен со мене, изјавил низ смеа Harrison.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi