И Мила Јововиќ пазари во “Тинекс“ :)

1 август, 20110
И Мила Јововиќ пазари во “Тинекс“ :)

Во петокот актерката Мила Јововиќ беше забележана на паркиногот пред локалниот супер маркет во Лос Анџелес, Калифорнија.

Во друштво со уште две жени, папараците ја фатија оваа актерка како ги растовара купените кесите од супермаркетот во својот автомобил.

Зборувајќи на својот мобилен телефон, актерката веројатно и не ги забележала папараците, па така тие ја фатија убавицата од “Resident Evil” во секојдневен кежуал стил,  на паркингот од локалниот супер маркет.

http://www.youtube.com/watch?v=IXOu_TUIPiQ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi