Иранските фудбалери нема да може да се „пипкаат“! :)

3 ноември, 20110
Иранските фудбалери нема да може да се „пипкаат“! :)

Иранската фудбалска федерација казнила двајца фудбалери со 40.000 долари казна, поради „извршување на неморални акти“, за време на прославувањето на гол.

Еве како тоа изгледало:

httpv://www.youtube.com/watch?v=bPeCpq8VkLo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş