Ја силувал малолетната балдска за да и’ се одмазди на жена му

23 јуни, 20110
MVR

Триесет и четири годишен Кочанчанец ја силувал својата малолетна балдска додека ги чувала неговите деца во неговиот дом во Кочани, за да и се одмазди на неговата сопруга за која се сомневал дека го изневерува со неговиот брат.
Имено, Б.С го искористил отсуството на неговата сопруга  и додека 16 годишната сестра на неговата сопруга му ги чувала децата, тој со употреба на физичка сила и закани ја силувал малолетничката.
Штипската полиција поднесе соодветна кривична пријава против Б.С.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi