Какви „гашти“ носет грциштана :) Не им е срам…педеришча :)

19 август, 20110
gashti

Една интересна и кул галерија на долна облека за мажи. Претпоставуваме дека највеќе се купува кај нашиот јужен сосед. Нели, нивните „мачо“ типови мора да се уникатни и во тек со модата. Погледнете ја интересната галерија, ќе ве насмее сигурно!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi