Какви родители – такви деца! Сури започна кариера

6 август, 20110
surie naslovna

Сури Круз, ќеркичката на Том Круз и Кејти Холмс веќе има своја кариера. Иако таа има само пет години, сепак на големо се зборува за нејзиниот стајлинг.

Иако најпрво наидуваше на чести критики дека се облекува како возрасна, а не дете кое има само две години, а веќе носи високи потпетици, сепак сега на пет години таа веќе има кариера.

Кејти постојано се гордее со тоа што нејзината ќерка самата си ги одбира комбинациите. Таа изјавила: “Секогаш на шопинг одиме заедно, и Сури самата си ги одбира кобинациите кои сака да ги носи. Чудесна е кога ќе се најде во продавница со многу облека. Особено ми е драго кога ќе ме праша дали може да ја носи мојата облека кога ќе порасне. Тоагаш знам дека добро изгледам”, изјавила гордата мајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi