Кејт Хадсон го сака своето “неконвенционално” семејство

28 март, 20110
Kate+Hudson

Кејт Хадсон изјави дека го сака своето неконвенционално семејство. Таа во едно интервју зборуваше за необичното семејство, за кое изјави дека го сака и драго и е што сепак успева да функционира. По разводот со нејзиниот сопруг Крис Робинсон, сега има ново момче Мет Белами. Ние сите заедно излегуваме и поминуваме преубави моменти, изјави Кејт. Робинсон исто така има нова жена со која и го очекува првото дете.

Кејт изјавила дека за ваквиот став, најверојатно има влијание воспитувањето од нејзината мајка како и комплицираните врски што таа ги имала.

Познато е дека мајката на Кејт, Голди имаше неколку неуспешни бракови од кои има неколку деца, па Кејт растела со неколку различни “татковци” и повеќе полу браќа и сестри.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi