Кејт ма:)… Супер изгледаш како “баба” од 50 години, ама не е свадба маскенбал:)

31 јули, 20110
kate naslovna

Принцезата Кејт Мидлтон беше една од почесните гостинки на свадбата на Зара Филипс , најстарата внука на кралицата Елизабета која се омажи со долгогодишното момче.

Кејт на свадбата се појавила со фустан и палто кое ги има носено во 2006-та и 2007 година. Чудно што Кејт се облекла и во светла боја, што не е практика на кралските венчавки.

Освен тоа што носи стара веќе облечена облека, на која и модата и е помината и не и доликува на една принцеза да се облекува како да е во поодминати години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi