Kензо на стари години”полуде” во Истанбул:) ааааа…турчинки…турчинки:)

20 август, 20110
kenzo-drag-queens-istanbul-1__oPt

Јапонскиот дизајнер Кензо Такада си поминуваше лудо и незаборавно додека беше на одмор во Истанбул изминативе денови.

72-годишниот дизајнер бил забележан во ноќниот клуб Наиде како вешто го фаќа ритамот со стомачните танчерки, но и со некои од маскираните дами во клубот.

Ха!

Епа следниот пат, брате, викни си го и Роберто Кавали на помош. На сите ни е добро познато колку јако тој си поминуваше во Турција последниот пат кога беше таму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit