Ќе “скинеле” конци Нивес и фудбалерчето?! Се паѓа пред нејзината глупост:)

10 август, 20110
nives

Нивес Целзијус е стралета која живее во шестособен стан кој се протега на 240 квадратни метри. Таа и сопругoотси го купиле станот пред четири години, а за уредувањето и помогнала архитектка. Во станот има многу скапи парчиња мебел, но за среќа имам добар сопруг кој не ми правеше проблем за ништо, рече Нивес.

Лудите сексуални фантазии на Нивес ја натерале да посака во спалната соба на таванот да стави огледало. Но, се случила мала незгода, па таванот се срушил. За среќа немало повредени во несреќата. Освен ова и пукнала цевка во кујната па станот е малку уништен. Инаку Нивес си се поистоветува со ликот на Бри од Очајни домаќини, која е преуредна. Јас немам жена која ми помага по дома, се правам сама, и сакам се да е перфектно чисто, се пофалила Нивес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi