Кого покани Кардашијан на свадба? А мор з’ш не го “викна” Нaумчета мор?:)))

20 август, 20110
kim_kardashian

На свадбата на Ким Кардашијан и Крис Хамфри ќе биде присутна целата елита на Холивуд. Значи дека викендов ќе „падне“ добра журка во Монтесито, Калифорнија.

Освен семејството и пријателите, на свадбата на старлетата ќе бидат присутни Бијонсе, Џеј-Зи, Кејти Ли Гифорд, Ева Лонгорија, Џенифер Лопез, Кели Озборн Рајан Сикрест, Вил Смит и Џада Пинкет Смит, Кени Вест и Серена и Венус Вилијамс.

Ќе биде интересно да се видат холивудските убавици како се тепаат за бидермаерот, нели?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi