Кој прв проговори е “сероња” :)))

26 октомври, 20110
Кој прв проговори е “сероња” :)))

Во скоро сите емисии од овој тип постои дел каде гледачите поставуваат прашања на гостите во емисијата, а погледнете што ќе се случи кога наместо прашање гледачот ќе каже:  Кој ќе прозбори е “сероња”! Всушност во прашање се политичари.

Погледнете!

http://www.youtube.com/watch?v=qGg7aUHMj4g&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş